fbpx

Групи з плавання в “Планета Спорт”

Группы по плаванию в “Планета Спорт”

Деякий час ми знайомили вас з доступними активностями в Планеті Спорт та, не змінюючи традиціям, продовжуємо. Основний вид занять, який відвідує найбільша кількість дітей та дорослих, в нашому комплексі це групові заняття. І це не дивно – оскільки групові заняття це відмінний шанс позайматися в басейні під пильним наглядом тренера. Групи по плаванню підійдуть для всіх, хто бажає підтримувати своє тіло у формі. Раніше ми розповідали і о інших активностях в Планеті Спорт, наприклад Аквафітнесі і заняттях по реабілітації. Ми сподіваємося кожен відвідувач знайде в нашому розкладі те що йому до вподоби!

 

Дитячі групи

В Планеті Спорт ми розподіляємо дитячі групи за віком. Для кожної групи і віку необхідний свій унікальний підхід тому що потреби тренуючихся відрізняюся. Більшою частиною, дитячі заняття в нашому комплексі починаються у другій половині дня. Протягом робочих днів перше групове заняття розпочинається в 16.45. Крім великого басейну 25х25 метрів, в нашому комплексі є групові заняття в дитячому басейні. В такі групи ходять найменші дітки, які здатні займатися групами – від 4 до 6 років.

Також варто відмітити, що дитячі групи з плавання є двох видів – спортивні та звичайні. Головна відмінність полягає у різній підготовці. В спортивних групах діти готуються до змагань, контроль здійснюється шляхом виконання різних нормативів, тренери допомагають доводити техніку плавання до ідеалу. Такі групи підходять для молодих спортсменів, які бажають розвиватися в цьому виді спорту. В звичайних групах не має обов’язкових нормативів, учасники цих груп не приймають участі в спортивних змаганнях.

з повним розкладом дитячих груп по плаванню ви можете ознайомитися на сторінці розкладу кожного басейну, або просто перейти на розклад комплексу на метро Шулявській.

 

Дорослі групи по плаванню

Из доступных групповых занятий в Планете есть 2 различных типа – стандартные групповые занятия и аквафитнес. Расписание тренировок составлено в максимальном соответствием с необходимостями посетителей. Так, занятия плаванием проводятся в 7.30 и 20.00 давая возможность заниматься перед или после работы. Аквафитнес же доступен для посещения только в вечернее время. Обе группы ведутся профессиональными тренерами, которые помогут каждому посетителю понять свои ошибки, улучшить технику и выносливость при занятиях плаванием или аквааэробикой. Так что выбор группы зависит только от ваших предпочтений и целей. Куда бы вы не решились пойти – наши тренеры не дадут вам скучать и помогут достичь результатов 

 

Записаться на групповые занятия можно у наших администраторов бассейна или в телефонном режиме, предварительно указав всю информацию о желаемом времени посещения. Также, если вы ранее не посещали наш спорткомплекс, то администратор запросит справку от врача с разрешением на посещение бассейна. 

Ждем вас в Планете Спорт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *